| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |