| Vochtigheid | < 90=""> |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +55°C |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Installatietype | Muurinstallatie |
| Impedantie | 50Ω |
| Naam | Multi-band stoorzender |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 8,2 MHz, 58 KHz, 58 Khz/8,2 Khz, 8,2 MHz ± 2%, 8,2 M / 58 K |
| Dimensie | 40 mm x 40 mm, 4 * 4 cm, 157 * 44 * 7 cm, 195,0 * 137,0 * 11,7 mm, 25 * 30 * 20 mm |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| Productnaam | Jamming-module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 111,7*37,3*19,5mm |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
|---|---|
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Impedantie | 50Ω |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Booster-grootte | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |