| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Naam | Drone-modules |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Maat | 125*60*20mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 1800MHz |
| Verdienen | 80db |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 592 × 395 × 265 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het lokale mobiele netwerk) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 860-930MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |