| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Productnaam | Jamming-module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 111,7*37,3*19,5mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 700-6000mHz |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 80W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100 W |
| Frequentie | 5700-5850 MHZ |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | RF Anti Drone Module |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Maximaal uitgangsvermogen | 47DBM |
| Frequentie en vermogen | 400-700MHx 100W |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 13 |
| Uitgangsvermogen | 630 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |