| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| OEM | Beschikbaar |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| RF-verstoring | Omnidirectioneel en directioneel |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | Radar |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 3KM |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |