| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | radar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Voeding | ≤ 250 W (stroomverbruik); AC220V (ingang) |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Optie voor omnidirectionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |