| Voeding | Interne batterij: 24 V, 3500 mAh; of Externe batterij |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Stroomverbruik | 55W |
| Panelentenne | 10 dBi winst |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Werktijd van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 192W |
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 700*680*30mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |