| Naam | Anti-UAV systeem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 655*680*115mm |
| Detectie | radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | anti-drone-detectiesysteem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |