| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Het openlucht gebruiken |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |