| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Dış mekan kullanımı |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | Konferans merkezi |