| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 500×500×200mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20100km |
| Naam | drone-spoofer |
|---|---|
| Controlemodus | Ondersteunt directionele drone-afschrikking met uitgangsvermogen −70 dBm tot +20 dBm |
| Machtsaanpassing | Stappen van 1 dB |
| Effectief bereik | > 20-30KM (zichtlijn) |
| Spoofing-dekkingshoek | Horizontaal 0–360°, verticaal −90° tot +90° |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |