| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤150m |
| Maximale detectiedoelen | 200 |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |