| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| RF-verstoring | Omnidirectioneel en directioneel |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | Radar |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 300 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Optie voor omnidirectionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Bereik | Afstandsbedieningsignaal 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |