| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 505*600*105mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Storing frequentiebereik | 2,4 GHz, 5,8 GHz, GNSS-banden |
|---|---|
| Effectief bereik | Tot 2 kilometer (afhankelijk van model) |
| Voeding | AC/DC met batterijback-upopties |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naleving | Voldoet aan internationale wettelijke normen |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 900 MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Maat | 20x10x5 cm |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |