| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 300 MHz - 6200 MHz |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 300 MHz - 6200 MHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100 MHz~6 GHz |