| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 300 مگاهرتز - 6200 مگاهرتز |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤150 متر |
| حداکثر اهداف شناسایی | 200 |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| فرکانس های تشخیص | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز، شامل 2400 مگاهرتز |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپادهای RCS≈0.01 متر مربع) |
| حالت کار | دپلر نبض |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤ 150 متر |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |