| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| نام محصول | سیستم هشدار پهپاد |
| هدف | DJI، AUTEL، FIMI، YUNEEC، HUBSAN، FPV و مسابقه |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 80 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-5800W |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 40 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تابع | شناسایی و شناسایی پهپاد |
| محدوده فرکانس | 100 مگاهرتز - 6000 مگاهرتز |
| انواع پهپادهای قابل تشخیص | هواپیماهای بدون سرنشین سری DJI، هواپیماهای بدون سرنشین عبور و هواپیماهای بدون سرنشین انتقال تصویر DI |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 1-5 کیلومتر |
| باند فرکانس تشخیص | 860-930MHz، 1.2G، 1.4GHz، 2.4GHz، 5.2GHz، 5.8G |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| ابعاد | 167 میلیمتر × 83 میلیمتر × 42 میلیمتر (L×W×H) |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع تشخیص | 0-1200 متر |
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین بسته به تغییرات) |
| مصرف برق تشخیص | ≤100w |
| محدوده جنجال | افقی: 360 درجه؛ عمودی: -90 درجه تا +90 درجه |
| محدوده تشخیص | 1-5 کیلومتر (وابسته به محیط) |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| مدل های پهپاد قابل مکان یابی | Dji Mavic، Air، Mini، Fpv، Avata Series |
| تشخیص ازدحام پهپادها | ≥5 پهپاد به طور همزمان |
| زمان تازه سازی تشخیص | 4-6 ثانیه |