| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 80 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-5800W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
|---|---|
| Voeding | AC200-AC240 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |
| Detectiefrequentie | 300 MHz ~ 6 GHz |
|---|---|
| Detectiehoogte | 0-1200 m |
| Detectieradius | 5 km (onder voorbehoud van variatie afhankelijk van de omgeving en het dronemodel) |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Range | Horizontaal: 360°; verticaal: -90° tot +90° |
| Detectiebereik | 1-5km (omgevingsafhankelijk) |
|---|---|
| Frequentiebereik | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Localiserbare drones | Dji Mavic, Air, Mini, Fpv, Avata serie |
| Detectie van dronezwermen | ≥5 drones tegelijkertijd |
| Detectie-opdatetijd | 4-6 seconden |