| Detectiebanden | 100 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Hoofdbanden | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Positioneringsmethode | Protocol parseren positionering |
| Protocol kraken | CRPC, Drone-ID, Externe ID |
| Spoofafstand | 0 ~ 1 km |
| Detectiebereik | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 400-6000 MHz |
| Externe voedingsspanning | 100~220V AC |
| Schermresolutie | 1080P (1920×1200) |
| Afmetingen | 510 mm × 440 mm × 210 mm (± 2 mm) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 80 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
|---|---|
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Detectie Locatie Afstand | 15KM |
| 15KM | 0m-1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Tellen afstand | 1 km - 10 km |
| Detectiehoogte | 0m - 1000m |
| Externe voedingsspanning | 100-240V |
| Maat | Φ×H (600 mm × 425 mm) ± 2 mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |