| Stroomverbruik | ≤ 200W |
|---|---|
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Gegevensinterface | Gegevensinterface |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
| Voeding | AC 220V |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
|---|---|
| Voeding | AC200-AC240 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤150m |
| Maximale detectiedoelen | 200 |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 × 925 × 360 mm |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 m²) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Dekking | Azimut 360 graden / Verticaal 40 graden |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,5 Hz (antennerotatie ≥ 30 rpm) |
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimutnauwkeurigheid | ≤1° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |