| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
|---|---|
| Gewicht | 4,9 kg (apparaat), 6,5 kg (verpakt) |
| Stroomverbruik | 350W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Batterijduur | 60 minuten |
| Netto gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verdienen | 5 tot 10 dB |
| Afmetingen | 60 × 3,8 cm (lengte × breedte) |
| Type | omni richtingantenne |
| Pakketgrootte | 25×35×25cm |
| Storing frequentiebereik | 2,4 GHz, 5,8 GHz, GNSS-banden |
|---|---|
| Effectief bereik | Tot 2 kilometer (afhankelijk van model) |
| Voeding | AC/DC met batterijback-upopties |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naleving | Voldoet aan internationale wettelijke normen |
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
|---|---|
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz ~ 6 GHz |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| koeling | Gedwongen luchtkoeling |
| Operationeel vermogen | 90-260V AC / 24V DC interne voeding |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Naam | Drone-stoorzendergeweer |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Voeding | Ingebouwde batterij 24V, 8A (120 minuten werking op vol vermogen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |