| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 75 ℃ |
|---|---|
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Toplam çıktı gücü | 220W |
| Çalışma nemi | %35-95 |
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45×35×25 CM (anten 6×2 CM) |
| İsim | Drone Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 40×38×32cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 100*58*13mm |
| Net ağırlığı | 0,8 kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| sıkışma yarıçapı | 50-600M (ortama ve sinyal gücüne bağlı) |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 85kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
| Anten yapılandırması | 13 harici çok yönlü anten |
| Çıkış Gücü | 1300W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Dahili Modülasyon | FM Atlama Frekansı |
| Birim Başına Modüller | 11 |