| Werktemperatuur | -20 ℃ tot 75 ℃ |
|---|---|
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 220W |
| Werkvochtigheid | 35-95% |
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45×35×25 CM (antenne 6×2 CM) |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 40×38×32cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Jamming straal | 50-600M (afhankelijk van omgeving en signaalsterkte) |
|---|---|
| Hostgewicht | 85 kg |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
| Antenneconfiguratie | 13 externe omnidirectionele antennes |
| Uitgangsvermogen | 1300W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |