| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Bağıl Çalışma Nemi | %80 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 150W |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Sıkışma aralığı | 5-30 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 55°C |
| Net ağırlığı | 70kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| İşlev | Yüksek Hassasiyetli, güvenlik alarm sistemi, EAS sert etiketini serbest bırakır, hırsızlığa karşı se |
| Kilit | 3 toplu kilit süper/standart, Üç toplu kavrama, Manyetik Kilitleme, Supperlock, Standart/Süper |
| Avantaj | En İyi Kalite ve Fabrika Fiyatı |
| Ağırlık | 12.5kg/karton,345g |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |
| Ağırlık | 950g |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Ağırlık | 24kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 250 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, 24VDC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |