| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Netto gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Functie | Zeer gevoelig, beveiligingsalarmsysteem, geeft EAS-harde tag vrij, anti-diefstal harde tag-verwijder |
| Slot | 3-ballenslot super/standaard, drieballenkoppeling, magnetische vergrendeling, Supperlock, standaard/ |
| Voordeel | Beste kwaliteit en fabrieksprijs |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| Jamming straal | 1000-3000 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 190W |
| Stroomverbruik | 380W |
| Waterdichte beoordeling | IPX64 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot 75 ℃ |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 250 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gewicht | 950 g |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |