| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Spanning - levering | 24-28V, 0,8-1A |
| Frequentie | 5,2G, 5,8G |
| Voltagelevering | 24-28V, 0,8-1A |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Pim | <-107dBm |
|---|---|
| Verdienen | 5 dBi |
| Ingangsimpedantie | 50Ω |
| Lengte | 80cm (CH3: 113cm) |
| windsnelheid | 60 m/s |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 250-400 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1,2 GHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |