| Name | Signal Booster Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 1080-1360MHZ |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Voltage - Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Frequency | 5.2G, 5.8G |
| Voltage Supply | 24-28V, 0.8-1A |
| Output Power | 10W |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Jamming Area | 20-80 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 8Kg |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
| PIM | <-107dBm |
|---|---|
| Gain | 5dBi |
| Input Impedance | 50Ω |
| Length | 80cm (CH3: 113cm) |
| Wind Velocity | 60 M/s |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100W |
| Frequency | 250-400MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 1.2GHz |
| Working Voltage | DC 24-32V |
| Size | 29.7*131*15.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |