| İsim | Sinyal Güçlendirici Amplifikatör |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1080-1360MHz |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Gerilim - Besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Sıklık | 5.2G, 5.8G |
| Voltaj besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Sıkışma Alanı | 20-80 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| PIM | <-107dBm |
|---|---|
| Kazanmak | 5dBi |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Uzunluk | 80cm (CH3: 113cm) |
| rüzgar hızı | 60 m/s |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 250-400MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1.2Ghz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |