| Voeding | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Bescherming van de hoogte | 0°~40° |
| Frequentie | X-band |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Dimensie | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Dimensie | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Frequentie | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Productnaam | Alarmsysteem voor drones |
| Doel | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV en racen |