| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Yükseklik kapsamı | 0°~40° |
| Sıklık | X Bandı |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Modu | Aşamalı dizi + Darbe Doppler |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Boyut | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Boyut | 445mm × 300mm × 400mm |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Net ağırlığı | ≤10kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Sıklık | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Ürün Adı | Drone Alarm Sistemi |
| Hedef | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV ve yarış |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Net ağırlığı | Ambalaj Ağırlığı: 40kg |
| Ürün Boyutu | 1800*560*430mm |
| Toplam çıktı gücü | 700W-1200W |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Sıklık | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Ürün Adı | Drone Alarm Sistemi |
| Hedef | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV ve yarış |