| Main Unit Weight | 6kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 21 × 10cm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Power Consumption | 200W |
| Control Method | Control Panel |
|---|---|
| Weight | 20KG |
| Operating Temperature | -40°C To 65°C |
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Output Power | 400W Total |
| Jamming Radius | 1000-3000 Meters |
|---|---|
| Output Power | Total 190W |
| Power Consumption | 380W |
| Waterproof Rating | IPX64 |
| Operating Temperature | -40℃ To 75℃ |
| Operating Temperature | -25°C To 50°C |
|---|---|
| Weight | Maximum 35kg |
| Jamming Distance | Minimum 1.5km |
| Battery | Built-in Lithium Battery, Operates For Over 1 Hour |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
|---|---|
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Battery Runtime | 30-40 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 5.2KG (Unit), 8KG (Packed) |
| Dimensions | 340 * 270 * 150mm |
| Power Consumption | 210W |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277 × 80 × 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Dimension | 189×55×24mm |
|---|---|
| Weight | 1.5KG |
| Jamming Distance | 100-500m |
| Antenna | Omni Fiberglass-φ20×300mm |
| Device Color | Black |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Weight | 55 Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Number Of Antennas | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |