| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
|---|---|
| Afmetingen | 120×21×10 cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Stroomverbruik | 200W |
| Controlemethode | Configuratiescherm |
|---|---|
| Gewicht | 20KG |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
| Jamming straal | 1000-3000 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 190W |
| Stroomverbruik | 380W |
| Waterdichte beoordeling | IPX64 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot 75 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Batterijduur | 30-40 minuten |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 5,2 kg (eenheid), 8 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 340*270*150mm |
| Stroomverbruik | 210W |
| Dimensie | 189×55×24mm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Jamming-afstand | 100-500m |
| Antenne | Omni Glasvezel-φ20×300mm |
| Apparatenkleur | Zwart |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 × 80 × 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Aantal Antennes | 8 |
| Jamming Range | 500-1100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |