| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | Antihommelmodule |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Maximaal uitgangsvermogen | 47DBM |
| Frequentie en vermogen | 4000-6000 MHz 100 W |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | RF-versterkermodules |
|---|---|
| Werkfrequentie | 700-6000mHz |
| Buiten de band Vals | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Werkspanning | DC+28V |
| Werkende stroom | ≤ 1,8 A |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 400 Watt |
| Gewicht | 15KG |