| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V |
| Netto gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verdienen | 5 tot 10 dB |
| Afmetingen | 60 × 3,8 cm (lengte × breedte) |
| Type | omni richtingantenne |
| Pakketgrootte | 25×35×25cm |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Uitgangsvermogen | 13W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
| Afmetingen | 125×30×12cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 140W |
| Batterijduur | 30 minuten |
| Gewicht | 4,3 kg (product), 7 kg (verpakt) |
| Voeding | Interne batterij: 28V, 5A (1 uur) of externe batterij |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Naam | Draagbare Mobiele signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal vermogen | 10W |
| Afmetingen | 178*77*36.5mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 24W |
| Verpakkingsgrootte | 330×250×80mm |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |