| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Afmetingen | 238 mm (breedte) * 60 mm (hoogte) * 395 mm (lengte) |
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Controlemethode | Configuratiescherm |
|---|---|
| Gewicht | 20KG |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
| Jamming straal | 3m tot 30m (20m tot 100m voor UAV-drones) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W per band, 10W totaal |
| Voeding | AC 100-240V 50/60Hz tot DC 12V |
| Afmetingen | 145 x 95 x 45 mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Naam | UAV-droneoorzenders |
|---|---|
| Productgrootte | 450 × 105 × 60 mm |
| Productgewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Uitgangsvermogen | Totaal 20W, 5-10W per band |
| Typ van het jamsignaal | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1-signalen |
| Netto gewicht | 16kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Pakketgrootte | 550 x 450 x 300 mm |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |