| Naam | draagbare signaalstoorzender |
|---|---|
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij 1 uur: 28V, 5A of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 240W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Maat | 660X290X50mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |