| Afmetingen | 400 x 290 x 135 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 16kg |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, antennes niet inbegrepen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277×80×51mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 428-438MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |