| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Uitgangsvermogen | 65W |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naam | Digitale fasearray radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |