| Detection Frequency Band | Supports Customized Scanning Of 70MHz-6.2GHz, Default Bands Include 400MHz, 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz (others Can Be Customized) |
|---|---|
| Detection Radius | 21.5km (good Views And Electromagnetic Environment) |
| Detection Response Time | S3s (8 Frequency Bands) |
| Supported Languages | Chinese, English, Other Language Customizable |
| Operating Temperature | -20°℃ To +50°℃ |
| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Input Power | 0~20 DBm |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Humidity | Up To 75% Relative Humidity |
| Power Consumption | 200W |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Weight | 10 Kg |
| Size (L×W×H) | 300×200×150mm |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Dimensions | 380(L) * 300(W) * 90(H) Mm |
| Weight | 7kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Energy Consumption | 240W |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Dimensions | 380(L) × 300(W) × 90(H) Mm |
| Weight | 7kg |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 16Kg |
| Dimensions | 500×500×200mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-100KM |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |