| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Dimensions | 238*134*57mm (excluding Antenna) |
| Gross Weight | 1.0 Kg |
| Shielding Radius | 30-100 Meters At -75dBm (varies By Local Signal Strength) |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 1000Watt |
| Weight | 65Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC, With AC Adapter |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Operating Frequency | BDS-B1: 1561.098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575.42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Positioning Accuracy | No Interference: Horizontal ≤1.5m, Elevation ≤1.5m With Interference: Horizontal ≤10m, Elevation ≤10m |
| Velocity Accuracy | ≤0.2m/s (95%) |
| Timing Accuracy | ≤100ns (95%) |
| Operating Voltage | 6-33V |
| Jamming Radius | 1-2km |
|---|---|
| Output Power | 40W |
| Main Engine Weight | 12Kg |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
|---|---|
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Power Source | Battery |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Output Channels | 4 Outputs |
|---|---|
| Block Frequency | 900-5850MHz |
| Jamming Range | 800m-1.2km |
| Power Supply | DC28V |
| Antenna Gain | 10dBi |
| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Power Consumption | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Packing Weight: 7KG) |
| Size | 660×290×50mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Turn On/Off | 3 Independent Switches For Each Band |