| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Color | Black,Standard Black |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 1000Watt |
| Weight | 65Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 100-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 5% - 95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Weight | 7kg |
| Energy Consumption | 240W |
| Jamming Range | 10-80m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Total Output Power | 100 Watt |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 350×270×130mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Effective Range | 1-20 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Packing Size | 450×430×150mm |
| Antenna Gain | 5dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Total Output Power | 100W |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Power Consumption | 150W |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 Meters (dependent On Local Signal Strength) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Antenna Gain | 5dBi |
| Jamming Modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |