| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Dimensions | 238mm (width) * 60mm (height) * 395mm (length) |
| Net Weight | 7.0kg |
| Type | Gps Tracker,Frequency Control,UAV Jammer |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| WiFi | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Weight | 3kg |
| Size | 363*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Specification | 200kgs |
|---|---|
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
| Origin | China |
| Name | Drone Detection Jammer Spoofer |
|---|---|
| Interference Band | 400MHz-6GHz Full Frequency Band, Support Frequency Band Interval And Custom Interference Signal Frequency |
| Rotational Speed | Horizontal 0.1°-20°/S; Tilt 0.1°-5°/S |
| Pitch Angle | +90°~-10° |
| Horizontal Angle | Horizontal 0-360°continuous Rotation; |
| Power Supply | AC220V, Or 110V |
|---|---|
| Power Consumption | 200Watt |
| Weight | 7Kg |
| Size | 400×288×155mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 400×288×155mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 7 |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 45Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 7Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 400×288×155mm |