| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC, With AC Adapter |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Power Consumption | 600W |
|---|---|
| Weight | 21Kg |
| Dimensions | 385×307×180mm |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500m To 2000m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Size | 120×21×10cm |
| Weight | 6Kg |
| Output Power | 60W |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Output Power | 1015W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Output Power | 1000W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |
| Humidity | Up To 80% |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Cooling System | 4 Cooling Fans |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 11 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| PCB-2048 Cell Phone Radius | 20-50 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Working Time | 45 Minutes |
| Weight | 2.0 Kg |
| Dimensions | 200 X 160 X 50mm (Main Unit Only, Does Not Include Antennas) |
| Weight | 22Kg |
|---|---|
| Dimensions | 520 X 340 X 200mm |
| Jamming Range | Radius 100-300 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Power Supply | AC110 Or 220-240V / DC 27V |
| Warranty | 1 Year |