| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Dimensions | 238*134*57mm (excluding Antenna) |
| Gross Weight | 1.0 Kg |
| Shielding Radius | 30-100 Meters At -75dBm (varies By Local Signal Strength) |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |
| Packing Size | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 12W |
| Power Supply | AC Adapter (110-240V AC/12V DC) With Car Charger Option |
| Shielding Radius | 2-20 Meters (depending On Local Signal Strength) |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Power | 24W |
| Packing Size | 330×250×80mm |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Weight | 1050g |
|---|---|
| Dimensions | 156x88x46mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Shielding Radius | 1-20 Meters (dependent On Signal Strength) |
| Total Output Power | 5.5Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Weight | 45kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Weight | 7kg |
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Jamming Range | 10-80 Meters Radius (depending On Local Signal Intensity) |
| Humidity | 5% - 95% |
| Jamming Range | 1-20m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
|---|---|
| Output Power | 4W |
| Operating Temperature | -10 To +55°C |
| Antennas | 8 External Omni Antennas |
| Dimensions | 132x80x40mm (excluding Antennas) |
| Humidity | 5% - 95% |
|---|---|
| Size | 44*11*3.5cm |
| Weight | 2.48kg |
| Jamming Range (Radius) | 5 - 40 Meters, Depending On Local Signal Strength |
| Total Output Power | 18 Watt |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 18 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 3kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Size | 363*137*42mm |