| Size | 660X290X50mm |
|---|---|
| Weight | 2.8KG, Packing Weight:5KG |
| Power Consumption | 120W |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Power Consumption | 145W |
|---|---|
| Size | 277 X 80 X 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Size | 363*137*42mm |
|---|---|
| Power Consumption | 75Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Time | 24 Hours Continuous |
| Output Power | Total 42W (1-3W Per Band) |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-40 Meters |
| Power Supply | AC 110V/220V To DC 12V |
| Product Weight | Approximately 7.5 Kg |
| Product Dimensions | 460 * 238 * 60 Mm (excluding Antennas) |
| Name | Drone Jamming Device |
|---|---|
| Detection Range | Packet Analysis: >3km* Digital Video Transmission: >3km* Analog Video Transmission: ≥3km* Digital Remote Control: ≥1km |
| Strategy Support | Automatic Mode, Manual Mode |
| Power Consumption | <1500W |
| Power Supply | AC 220V |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 10w |
| Frequency | 5725-5850mhz |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Device Weight | 800 G |
|---|---|
| Device Size | 130mm × 80mm × 38mm |
| Operating Humidity | 5% To 80% |
| Operating Temperature | -10℃ To +50℃ |
| Total Output Power | 4W |
| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Does Not Include Antennas) |
| Warranty | 1 Year |