| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Gewicht | 7KG |
| Energieverbruik | 240W |
| Jamming Range | straal van 10-80 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Totaal uitgangsvermogen | 100 watts |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 350×270×130mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Effectief bereik | 1-20 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakkingsgrootte | 450×430×150mm |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Stroomverbruik | 150W |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Jamming Range | 20-80 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |