| Name | Backpack Signal Jammer |
|---|---|
| Navigation Spoofing Feature | Drone No-Fly Zone Projection (Forced Landing), Directional Displacement; |
| Defense Distance | 1-5km ( PA RF Power 25W); |
| Deception Intervention Time | 2s; |
| Effective Deception Angle | Horizontal: 360 °, Vertical: ±90 °; |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Total Output Power | 1W~1000W |
| Name | Prison Cell Phone Jammers |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Antenna Type | High Gain Directional Antennas |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |