| Name | RF Power Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 40 Kg |
| Dimensions | 592 × 395 × 265 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300 Meters (dependent On Local Mobile Network Signal Density) |
| Product Name | Jammer Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 30W |
| Product Size | 117*40*18mm |
| Frequency | 20-6000MHZ |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 10w |
| Frequency | 5725-5850mhz |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Temperature | -20 To +55° Celsius |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Host Weight | 86Kg |
| Output Power | 630W |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
| Power Consumption | 2400W |
|---|---|
| Host Weight | 86Kg |
| Host Dimensions | 625×500×700 Mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency Range | 1100-1500 MHz |
| Working Voltage | 28V |
| Working Current | 8 - 10A |