| İsim | RF güç modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar | 592 × 395 × 265 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (yerel mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Ürün Adı | Karıştırıcı Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ürün boyutu | 117*40*18mm |
| Sıklık | 20-6000 mhz |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Güç Tüketimi | 2400W |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Frekans Aralığı | 1100-1500 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 28V |
| Çalışma akımı | 8 - 10A |