| İsim | RF güç modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| İsim | Yüksek Güçlü Wifi Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Ağırlık | 7kg |
| Çıkış Gücü | 40W |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| İsim | Cep telefonu alımı engelleyici |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55 Santigrat |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 390×300×120mm |
| Brüt ağırlık | 3.75kg |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | Radar |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| İsim | Anti drone tespit sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |